Buty Dla Cukrzyków


Buty Dla Cukrzyków

Witamy w sklepie RotulaMed – w miejscu, w którym pomożemy zadbać o Twoje stopy. Nasza historia rozpoczęła się od praktyki i zainteresowania do zdrowia stóp. W naszym zespole znajdziesz doświadczonych podiatrów, fizjoterapeutów oraz ortopodologów, którzy wspólnie tworzą nasz sklep internetowy.

Nasze początki były związane z pracą w renomowanym gabinecie Ortomedicum, gdzie pomagaliśmy pacjentom poprzez tworzenie spersonalizowanych wkładek ortopedycznych oraz doradztwo w kwestii wyboru odpowiedniego medycznego obuwia. Aktualnie postanowiliśmy przenieść ekspertyzę na platformę internetową, aby dotrzeć do większej liczby osób poszukujących zdrowych rozwiązań dla swoich stóp.

Za nami ponad 1700 wykonanych wkładek ortopedycznych, które poprawiły komfort życia dzieci, dorosłych, seniorów i sportowców. Nasi fizjoterapeuci i podologowie dokładnie przebadali i udzielili porad ponad 4 100 pacjentom w kwestiach związanych z układem ruchu, m.in. stóp, kolan i kręgosłupa. Oferujemy buty zdrowotne oraz dostarczamy wiedzę naszym klientom na temat dbania o stopy. Nasza przygoda z obuwiem zaczęła się od rzeczywistych potrzeb naszych pacjentów. Wychodząc naprzeciw ich problemom związanym z doborem obuwia w przypadku różnych problemów, takich jak haluksy, palce młotkowate czy asymetria długości kończyn, postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę. Dzięki współpracy z polskimi producentami obuwia zdrowotnego oraz firmą PANACEUM projektujemy i oferujemy zróżnicowane rodzaje butów ortopedycznych, klapki zdrowotne i sandały zdrowotne oraz buty dla cukrzyków.


Przejdź na stronę: https://rotulamed.pl/


Tytuł: Buty Dla Cukrzyków
URL: https://rotulamed.pl/
Dodano: 23 czerwca, 2024
Wyświetleń: 2
Słowa kluczowe: Buty Dla Cukrzyków, Klapki Zdrowotne, Obuwie Zdrowotne, Rotulamed, Sandały Zdrowotne
Kategorie: Sklepy internetowe

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz