Folia Mata Pod Lustro


Folia Mata Pod Lustro

ogrzewanie folią grzewczą jest innowacyjnym rozwiązaniem mogącym wspomóc lub zastąpić tradycyjne metody ogrzewania, a także zostać zamontowane w prawie każdym domu. panele grzewcze znajdujące się w ofercie naszego sklepu składają się z trzech części: folii PET wzbogaconej o miedziane elektrody pełniące rolę przewodnika prądu, grafitu nadrukowanego na folię oraz srebrnej pasty na folii, chroniącej przed iskrzeniem.

Oferujemy maty grzewcze o różnych szerokościach – od 25 do 100 cm; dzięki temu możliwe jest ich dopasowanie do każdego pomieszczenia. W przypadkach, gdy potrzebny jest nietypowa wielkość lub montaż na ścianie, doskonale sprawdzi się właśnie folia. Mata pod lustro z folii, zapobiegająca parowaniu, jest jednym z innowacyjnych zastosowań tego rodzaju produktu. Można u nas znaleźć także gotowe do montażu panele w różnych, łatwych do dopasowania wymiarach.

Nasze maty pozwalają także wdrożyć ogrzewanie podłogowe folią; zyskuje ono coraz większą popularność jako metoda bezpieczna, o łatwym montażu oraz możliwa do zastosowania również w już istniejących budynkach, nawet w trakcie stosunkowo małego remontu. Ponadto urządzenia te cechuje wysoka szczelność, a wilgoć nie wpływa negatywnie na proces ogrzewania.


Przejdź na stronę: https://ogrzewanieigrzanie.pl/


Tytuł: Folia Mata Pod Lustro
URL: https://ogrzewanieigrzanie.pl/
Dodano: 26 września, 2021
Wyświetleń: 17
Słowa kluczowe: Folia Mata Pod Lustro, Maty Grzewcze, Ogrzewanie Folią Grzewczą, Ogrzewanie Podłogowe Folią, Panele Grzewcze
Kategorie: Usługi

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz