Ipet


Ipet

Zawód nauczyciela wymaga ustawicznego dokształcania, zdobywania nowych kompetencji i umiejętności, rozszerzania horyzontów wiedzy nie tylko z nauczanego przedmiotu. Nauczyciel może podnieść efektywność prowadzenia lekcji. Jak tego dokonać? Przystępując do odpowiedniego szkolenia, zapisując się na nie, twórcze uczestnictwo w nim na pewno podniesie wartość pracy nauczycielskiej.

Szeroki wybór szkoleń dla nauczycieli to najlepsze rozwiązanie dla pedagoga, będącego w trakcie awansu zawodowego nauczyciela. Kompletowanie dokumentacji stanowi konieczny wymóg w trakcie postępowania awansowego. Szkolenie usprawnia ten proces nadaje mu dynamiki, prowadząc do spodziewanego rezultatu.  

Oferowane przez nas szkolenia odbywają się zdalnie. Można na nich dowiedzieć się, jak wykonać dokumentację w formie sprawozdania na nauczyciela mianowanego czy dyplomowego, jak ułożyć Indywidualny Program Edukacyjno-Terapeutyczny dostosowany do uczniów, którzy tego wymagają. Na szkoleniu dowiesz się także, co to jest wopfu, jak opracować dokumentację dotyczącą wopfu.

Liczne szkolenia, które dla Was przygotowaliśmy uwzględniają wiele aspektów funkjonowania pedagogów w środowisku szkolnym. Zdobyty certyfikat staje się dla Was przepustką do rozwoju kariery nauczyciela, usprawnia Wasze kwalifikacje. Zapraszamy do skorzystania z cyklu szkoleń, które prowadzą doświadczeni nauczyciele afiliowani jako eksperci przy MEN.


Przejdź na stronę: https://instytutedukacjiiinnowacji.pl/


Tytuł: Ipet
URL: https://instytutedukacjiiinnowacji.pl/
Dodano: 11 września, 2022
Wyświetleń: 38
Słowa kluczowe: Awans Zawodowy Nauczyciela, Ipet, Sprawozdanie Na Nauczyciela Mianowanego, Szkolenia Dla Nauczyciela, Wopfu
Kategorie: Edukacja

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz