Klatka Faradaya Na Kluczyki


Klatka Faradaya Na Kluczyki

Punkt sprzedaży Koruma to obszar w którym sąwyjątkowej jakości produkty, które mają za zadanie podnieść stopień bezpieczeństwa. O czym mowa? W tym obszarze zakupisz portfel skórzany męski z blokadą RFiD, który oprócz funkcji zabezpieczających wyróżnia się niezwykle wytwornym i klasycznymwyglądem. W asortymencie znajdziesz także portfel damski skórzany, który jest w różnych rozmiarachi kolorach. Wszystkie portfele, w tym mały portfel męski skórzany, wykonane są z naturalnej skóry licowej.

Czemu bariera RFID jest tak ważna? Większość ludzi korzysta z płatności bezgotówkowych. Defraudanci tylko czekają na możliwość kradzieży, przy użyciu specjalnych urządzeń. Nieetyczne persony wykorzystują sygnał radiowy, który portfele Koruma skutecznie blokują.

W ofercie sklepu jest, także etui na kluczyki keyless, które efektywnieblokują przechwycenie sygnału z kluczyka. Złodzieje nie mają sposobności zdalnego otwarcia samochodu. kolejnym atutem etui, jest perfekcyjne wykonanie z wysokiej jakości materiału.

Bestsellerem sklepu jest także klatka faradaya na kluczyki, która pokryta jest surowcem ekranizującym. Klatka zabezpiecza przed przejęciem sygnału z kluczyka, przez drzwi mieszkania lub domu. Przedmiot ten, jest także gustownym częścią aranżacji wnętrza.


Przejdź na stronę: https://koruma.pl/


Tytuł: Klatka Faradaya Na Kluczyki
URL: https://koruma.pl/
Dodano: 26 marca, 2023
Wyświetleń: 32
Słowa kluczowe: Etui Na Kluczyk Keyless, Klatka Faradaya Na Kluczyki, Mały Portfel Męski, Portfel Damski Skórzany, Portfel Męski Skórzany
Kategorie: Sklepy internetowe

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz