Kulki Proteinowe


Kulki Proteinowe

Sklep internetowy NG24.pl to istny raj dla karpiarzy. Jest tu wszystko, czego potrzebują entuzjaści karpiowania. W swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz produktów, zapewniających profesjonalne wyposażenie dla każdego zarówno doświadczonego jak i początkującego poławiacza karpi.

Oferujemy różnorodne Akcesoria Karpiowe: niezawodne żyłki, podbieraki, innowacyjne plecionki, haki kołowrotki czy praktyczne pokrowce. W swojej ofercie posiadamy także namioty karpiowe, które dzięki zastosowanym materiałom i specjalnej, wzmocnionej konstrukcji, wytrzymają najtrudniejsze warunki pogodowe. Namioty karpiowe produkowane są niezwykle solidnie, tak by mogły służyć jako bezpieczne i wygodne schronienie nawet podczas wielodniowych zasiadek . Posiadamy także duży wybór przynęt i zanęt w tym także proteinowe kulki na karpia, dostępne w różnej wielkości, wielu smakach i zapachach, m.in. bezkonkurencyjne proteinowe kulki o zapachu białej czekolady z dodatkiem mlecznych protein, które działają niezwykle wabiąco lub sławne już kulki o smaku gumy balonowej. Ponadto dysponujemy kamerami podwodnymi, które znacznie ułatwiają pracę wędkarzy, umożliwiając określenie dokładnej lokalizacji ryb oraz obserwowanie ich zachowania względem zastosowanej przynęty.
Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą w sklepie internetowym lub odwiedzenia naszego stacjonarnego Sklepu Karpiowego w Warszawie przy ulicy Małowiejskiej 25.


Przejdź na stronę: https://www.ng24.pl/


Tytuł: Kulki Proteinowe
URL: https://www.ng24.pl/
Dodano: 27 października, 2021
Wyświetleń: 37
Słowa kluczowe: Akcesoria Karpiowe, Kamery Podwodne, Kulki Proteinowe, Namiot Karpiowy, Sklep Karpiowy Warszawa
Kategorie: Sklepy internetowe

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz