Materiał Bawełna


Materiał Bawełna

Affari-AP Studio Tkanin i Dzianin to internetowa hurtownia z bogatym asortymentem. Jesteśmy mistrzami w dziedzinie tkanin bawełnianych i dzianin dla najmłodszych. Nasza miłość to współpraca z polskimi oraz międzynarodowymi projektantami, aby dostarczyć naszym klientom niebanalne i wyszukane wzory.

Oferta jest naprawdę duża. W sklepie znajdują się tkanina bawełniana, bawelna na pościel, dresówka i wiele więcej. Oferujemy dzianiny bawełniane idealne do tworzenia t-shirtów, bluz, spodni czy sukienek. Dodatkowo, mamy bogatą gamę tkanin przeznaczonych na pościel, akcesoria dziecięce i elementy ozdobne. Kładziemy duży nacisk na jakość – wszystkie nasze produkty są wyposażone certyfikaty OEKO-TEX® Standard 100, Bezpieczny dla Maluchów, Dla Niemowląt Bezpieczny oraz Eko Przyjazny.

Znajdziesz u nas materiał bawełna, materiał dżerse, dzianiny dla dzieci, które wyróżniają się nadzwyczajnie interesującym i unikalnym wzornictwem. Współpracujemy z polskimi i zagranicznymi twórcami wzorów. W naszej ofercie znajdują się dzianiny bawełniane do tworzenia t-shirtów, bluz, spodni, sukienek oraz duża paleta tkanin pościelowych, dodatków dla najmłodszych i dekoracyjnych. Jako biznes rodzinny stawiamy na kontakty. Dla nas klient to dla nas priorytet i jego wymagania. Dlatego systematycznie modernizujemy naszą paletę produktów, by dostarczyć tylko produkty o najwyższych standardach.

Zapraszamy do zajrzenia na nasz fanpage na Facebooku! Tam znajdziesz wiele informacji o aktualnościach, poradach i kreatywnych wskazówkach dotyczących kreacji . Odkryj z nami, jak tworzyć piękne rzeczy.


Przejdź na stronę: https://sklep.affari-ap.pl/


Tytuł: Materiał Bawełna
URL: https://sklep.affari-ap.pl/
Dodano: 17 czerwca, 2024
Wyświetleń: 2
Słowa kluczowe: Bawełna Na Pościel, Dresówka, Materiał Bawełna, Materiał Dżersej, Tkanina Bawełniana
Kategorie: Sklepy internetowe

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz