Membrany Epdm Przeciwwodne Taśma Dekarska


Membrany Epdm Przeciwwodne Taśma Dekarska

Hydroizolacja stanowi optymalną ochronę dla wielu typów zabudowy przed procesem stopniowego przenikania wody, która może spowodować duże szkody. Nasza firma specjalizuje się w budowaniu skutecznych systemów hydroizolacyjnych, które będę służyły Państwu bardzo długi czas.

Hydroizolacja zalecana przez firmę ExTrading wykazuje dużą trwałość nawet w ekstremalnych warunkach. izolacja przeciwwodna tarasów i dachów spełnia najwyższe wymagania. Nie szkodzi środowisku naturalnemu, przez co określana jest jako rozwiązanie całkowicie EKO. Dobór hydroizolacji tarasów z EPDM to priorytetowy element każdej budowli. Od niego zależy bezpieczne użytkowanie każdego typu budynku.

EPDM to innymi słowy kauczuk syntetyczny. Posiada szereg cennych właściwości, takich jak: bardzo duża odporność na promienie UV, ozon i zachowanie giętkości i elastyczności w bardzo niskich temperaturach. Oferowany przez nas EPDM zawiera membranę samoprzylepną, która nie zesztywnieje wraz z upływem czasu.    

W naszej szerokiej gamie produktów polecamy membrany EPDM przeciwwodne wykonane z kauczuku. Stanowią najlepszą ochronę dla dachów, balkonów, tarasów. Można je zamontować w sposób mechaniczny lub też przykleić do podłoża. Bardzo użyteczna w procesie montażu jest również taśma dekarska. Jest ona najlepszym sposobem na złączenie trudno dostępnych miejsc w pokryciu dachowym.


Przejdź na stronę: https://extrading.com.pl/


Tytuł: Membrany Epdm Przeciwwodne Taśma Dekarska
URL: https://extrading.com.pl/
Dodano: 17 marca, 2022
Wyświetleń: 42
Słowa kluczowe: Hydroizolacja Tarasów Z Epdm, Izolacja Przeciwwodna Tarasów I Dachów, Membrana Samoprzylepna, Membrany Epdm Przeciwwodne Taśma Dekarska
Kategorie: Usługi

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz