Polscy Projektanci


Polscy Projektanci

Unikke Design – sklep internetowy z polską biżuterią

Szukasz wyjątkowej biżuterii? Przywiązujesz wagę do szczegółów? Pragniesz się wyróżniać? W sklepie jubilerskim online Unikke Design & Friends z pewnością znajdziesz to, czego potrzebujesz!

W ofercie znajduje się wyłącznie biżuteria artystyczna. Projektowana przez pasjonatów. Wykonywana z dbałością o detale. W oparciu o klasyczne tajniki rzemiosła, jak również przy wsparciu rozwiązań nowatorskich, jak druk 3D.

polska marka biżuterii Unikke Design zadebiutowała w 2011 r. Od początku wyróżniała się oryginalnym wzronictwem. Szczególnie za sprawą łączenia przeciwieństw. Elegancji z pospolitością, new age’u z zabytkowością.

Wobec tego autorska marka biżuterii szybko zaskarbiła sobie względy wielu koneserek i koneserów artystycznych ozdób. Produkty takie jak bransoletki, kolczyki, pierścionki czy naszyjniki są znane nie tylko z powodu unikalnego zdobnictwa, ale również dzięki temu, że są wyrobami najwyższej jakości.

W sklepie można zakupić również produkty innych marek. Tworzą je tacy polscy projektanci biżuterii jak: Agata Bieleń, Dorota Kos, Filimoniuk Design, Fruit Bijoux, Kopi oraz Madi. Wszystkie kolekcje da się obejrzeć na żywo w butiku stacjonarnym. Dzięki temu, jeżeli chodzi o miasto, w którym króluje biżuteria Kraków bez wątpienia jest stolicą Polski.


Przejdź na stronę: https://unikkedesign.com/


Tytuł: Polscy Projektanci
URL: https://unikkedesign.com/
Dodano: 31 października, 2021
Wyświetleń: 18
Słowa kluczowe: Autorska Marka Biżuterii, Biżuteria Artystyczna, Biżuteria Kraków, Polscy Projektanci, Polska Marka Biżuterii
Kategorie: Sklepy internetowe

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz