Rattanowa Lampka


Rattanowa Lampka

Przyszedł czas na prawdziwą naszą planetę|ochronę naszej planety}. Timeforwood bardzo dobrze wie i robi wszystko, co w jego mocy starań}, by stało się to możliwe nawet przy najprostszych, codziennych czynnościach. To marka sprzedaży|zajmująca się sprzedażą} jedynie całkowicie ekologicznych artykułów. W jej ofercie znajduje się ogromna ilość przedmiotów Zero Waste, które umożliwią nam codzienne życie w zgodzie z Matką Naturą.

W ofercie sklepu Timeforwood znajdują się ekologiczne akcesoria, taki jak bambusowe słomki czy rattanowa lampka. Szczególnym uznaniem szczycą się drewniane akcesoria elektroniczne. Nie dość, że są one przyjazne dla naszej planety, to jeszcze świetnie się prezentują i posiadają swój niepowtarzalny, ciekawy styl. Timeforwood troszczy się o pełną ekologiczność na każdym etapie pracy. Dlatego właśnie wszystkie zamówienia wysyłane są bez użycia folii bąbelkowej, tak aby całkowicie wyeliminować zużycie plastiku.

TimeForWood to prawdziwa Eko-rewolucja i dowód na to, że życie w zgodzie z naturą nie musi być monotonne. Wręcz przeciwnie – jest pełne nowości i oryginalnego charakteru. Przy tym nie wymaga wydawania ogromnych ilości pieniędzy – wystarczy jedynie odrobina chęci i zaangażowania.


Przejdź na stronę: https://timeforwood.com.pl/


Tytuł: Rattanowa Lampka
URL: https://timeforwood.com.pl/
Dodano: 5 lipca, 2020
Wyświetleń: 51
Słowa kluczowe: Babmusowe Słomki, Ekologiczne Akcesoria, Rattanowa Lampka, Zero Waste Drewniane Akcesoria
Kategorie: Sklepy internetowe

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz