Rozwój Dziecka


Rozwój Dziecka

Uzdolnione dziecko, które wchodzi w pierwotny obszar edukacji na wczesnym etapie życia edukuje się poprzez gry i zabawy. W tym pierwszym stadium edukacji i wychowania rozwój młodego człowieka przebiega pod kontrolą rodziców. Dopiero później pierwszoplanową rolę zaczynają odgrywać nauczyciele w szkole podstawowej.
Edukacja w oparciu o zabawę
edukacja poprzez zabawę wyrabia w młodym człowieku najważniejsze predyspozycje do dalszego rozwoju dziecka w okresie szkolnym. Do zabaw i gier przeznaczone są zabawki edukacyjne. Ich popularność z roku na rok staje się coraz większa. Rodzice kupują zabawki z nadzieją, że pomoże to w rozwoju dziecka. Na tym etapie edukacja ma formę zabawy. Rozpoczyna się ona od pierwszym miesięcy życia malucha i z każdym następnym miesiącem poszerza się jej zasięg. Dobór odpowiedniej zabawki nie jest łatwy. Wymaga niekiedyporady u pedagoga.
akademia mądrego dziecka
akademia mądrego dziecka to wyjątkowa oferta edukacyjna skierowana na maluchy. Składa się z serii książeczek dla maluchów. Ruchoma forma literatury dziecięcej pozwala zarówno na zabawę i edukację dzieci. Mogą mieć z tego dwojaką korzyść, która wspiera rozwój dziecka we wczesnym etapie życia.


Przejdź na stronę: http://zdolne-dziecko.pl/


Tytuł: Rozwój Dziecka
URL: http://zdolne-dziecko.pl/
Dodano: 25 grudnia, 2021
Wyświetleń: 32
Słowa kluczowe: Akademia Mądrego Dziecka, Edukacja Poprzez Zabawę, Rozwój Dziecka, Zdolne Dziecko
Kategorie: Edukacja

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz