Tabletki Na Stawy Dla Psa


Tabletki Na Stawy Dla Psa

Wśród preparatów weterynaryjnych wyróżnia się preparat Sallivet, który jest polecany szczególnie psu i kotu. Zapalnie stawów u psa jest poważnym problemem, podobnie jak przewlekłe stany zapalne u psa i inne choroby, na które narażone są zwierzęta domowe, np. koty. Zapalenie pęcherza u kota jest także często spotykanym schorzeniem jak problem ze stawami.
Preparat wspiera organizm psa, niweluje bóle stawów. Z badań wynika, że aż 40% psów w wieku senioralnym boryka się ze stanami zapalnymi stawów. tabletki na stawy dla psa nie wywołują żadnych skutków ubocznych.
Preparat uśmierzarównież zapalenie pęcherza u kota, przyczynia się do odbudowy chrząstki stawowej. W skład Sallivet wchodzi glukozamina w formie wodorochlorku. Wzmacnia ona przyswajanie w organizmie zwierząt. Preparat usuwa także zakażenia w wynikudziałania bakterii E. Coli. Dodatkowo środek ten działa przeciwzapalnie, ma działanie uspokajające i regenerujeśluzówkę.
Sallivet to doskonała ochrona dla psa w takich przypadłościach jak kaszel, dolegliwości pęcherzowe i zapalenie spojówek. To również ochrona przed zakrzepicą, ponieważ preparat wpływa na rozrzedzenie krwi w organizmie zwierząt.


Przejdź na stronę: https://sallivet.pl/


Tytuł: Tabletki Na Stawy Dla Psa
URL: https://sallivet.pl/
Dodano: 10 października, 2021
Wyświetleń: 33
Słowa kluczowe: Przewlekłe Stany Zapalne U Psa, Tabletki Na Stawy Dla Psa, Zapalenia Pęcherza U Kota, Zapalenia Stawów U Psa
Kategorie: Weterynaria

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz