Terapia Rezonansem Magnetycznym


Terapia Rezonansem Magnetycznym

Schorzenia i kontuzje w obrębie układu kostno-stawowego wymagają profesjonalnych metod, które skupiają się na leczeniu przyczyn i niwelowaniu dolegliwości bólowych w trakcie trwania leczenia. Klinika Trigon Orthopedia oferuje pomoc w leczeniu zwyrodnień i kontuzji kostno-stawowych, w tym schorzeń kręgosłupa. W ofercie kliniki znaleźć można małoinwazyjne leczenie kręgosłupa metodą discogel. Jest to żelowa endoproteza stosowana w przypadku uwypukleń dysku międzykręgowego. Leczenie kręgosłupa przy pomocy discogel zmniejsza dolegliwości bólowe i znacząco wspomaga stawy międzykręgowe oddziałując korzystnie na wytrzymałość kręgów.

Klinika Trigon zapewnia pacjentom również kompleksową rehabilitację uwzględniającą takie metody jak terapia rezonansem magnetycznym czy terapia mbst. Są to środki o charakterze profilaktycznym , które sprawiają, że rehabilitacja nie sprowadza się wyłącznie do walki ze skutkami kontuzji czy zwyrodnień, ale również obejmuje likwidację przyczyn dolegliwości bólowych.


Przejdź na stronę: http://trigonorthopedia.pl/


Tytuł: Terapia Rezonansem Magnetycznym
URL: http://trigonorthopedia.pl/
Dodano: 7 września, 2021
Wyświetleń: 40
Słowa kluczowe: Discogel, Leczenie Kręgosłupa Przy Pomocy Discogel, Małoinwazyjne Leczenie Kręgosłupa Metodą Discogel, Terapia Mbst, Terapia Rezonansem Magnetycznym
Kategorie: Zdrowie

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz